Hakkımızda

Hakkımızda

Mes Mudita
Çeşme

2021 yılında tamamen yenilenen ve sizler için Efendel Group tarafından hizmete sunulan Mes Mudita Çeşme, en mutlu günlerinize imza atmaya hazır. 7/24 sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Mes Mudita, tüm organizasyon ve konaklama talepleriniz için sizleri bekliyor.

Daha Fazla

Hakkımızda

2002 yılında kurulmuş olan şirketimiz Efendel Group tarafından 2021 yılında işletmeye açılan Çeşme Mes Mudita Butik Otel; yeni konsepti ve sağladığı tüm ayrıcalıkları ile sizleri misafir etmeye ve en güzel günlerinizde sizlere kapılarını açmaya hazır.Efendel Group olarak, bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde çözüm odaklı olarak çalışıyor, sizlerin istek ve taleplerinizi ön planda tutuyoruz. Masal gibi hatırlamak istediğiniz, hayatınızda büyük bir yer tutacak en özel günlerinizde ise sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Mes Mudita’da, düğün ve diğer tüm organizasyonlarınızı açık havada gerçekleştirebilir, butik otel avantajları ile sakin ve huzurlu bir şekilde konaklayabilir, kahvaltı ve akşam yemeği sunumlarında Ege’nin en lezzetli tatlarını tadabilirsiniz. Tüm talepleriniz için 7/24 ulaşabileceğiniz ekibimiz, sizleri en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Mes Mudita, Çeşme Marina’ya 3 km uzaklıkta olup, hem şehir merkezine yakınlık avantajını hem de sessiz ve huzurlu bir ortamda organizasyon ve konaklama fırsatını sunmaktadır. 2021 yılında tamamen yenilenen Mes Mudita Çeşme, yepyeni yüzü, dekorasyonu ve fırsatları ile sizleri bekliyor. Rezervasyon, organizasyon talepleriniz için bizlere info@mesmudita.com mail adresimizden ya da +90 552 842 42 93 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Not: Otelimizin konumundan dolayı şuan için engelli misafirlerimize hizmet veremiyoruz ancak bununla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir, anlayışınız için teşekkür ederiz

Rezervasyon ve talepleriniz için bizi arayabilir yada Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.